- Ekim 14, 2019
- No Comment
- 108
Genç Şampiyon Emre, 1.Amatör’de Oynayacak !
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Kotyora Futbol Kulübü, 17 yaşında profesyonel sözleşmeye imza atarak 3.Lig’de maça çıkan Emre Kıran’ı transfer etti.…
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Kotyora Futbol Kulübü, 17 yaşında profesyonel sözleşmeye imza atarak 3.Lig’de maça çıkan Emre Kıran’ı transfer etti.
Transfer sezonunun bitmesiyle birlikte takımların yaptığı transferler ortaya çıkarken, sürpriz transfer haberleri de otoriteleri şaşırtıyor. Geçen sezon tarihinde ilk kez mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig’de kalmayı başaran Kotyora Futbol Kulübü, bu sezon yaptığı transferlerle işi sıkı tutmanın hesaplarını yapıyor.
Kotyora Futbol Kulübü 2000 doğumlu Emre Kıran’ı da kadrosuna katarken, genç oyuncu bu sezon 1.Amatör Lig’de forma giyecek. Altınordu Belediyespor altyapısında yetişen Emre Kıran, 16 yaşında Güzelorduspor (Yeni Orduspor) forması ile Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşamış, bir sezon sonra takımdan ayrılmayarak profesyonel sözleşmeye imza atmıştı. Kıran, geçen sezonun devre arasında Altınordu Belediyespor’a geri dönmüştü.
19 yaşındaki genç yetenek Emre Kıran kariyerinde 3 kez 3.Lig, 21 kez ise Bölgesel Amatör Lig maçına çıktı.
SAMET KARADAĞ