Mart 28, 2023

Genç Tenisciler Kortta Hünerlerini Sergiledi !

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORTUR A.Ş. bünyesinde hizmet veren ORTUR Tenis Kulübü düzenlediği etkinliklerle tenis sporunun gelişmesine katkı sunmaya devam ediyor.
Daha önce birçok başarılı organizasyonlara imza atan ve bu konuda bölgede lider konuma gelen ORTUR Tenis Kulübü ‘8-9-10 Yaş Hafta sonu Tenis Turnuvası’ ile bu alandaki liderliğini sürdürdü.
4 gün süren ve 7 ilden 100’ün üzerinde minik tenisçinin katıldığı turnuva yapılan final maçları ile sona erdi.
YENİ TURNUVALAR DÜZENLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ
ORTUR Tenis Kulübü olarak çocuklara tenisi sevdirmek için çaba gösterdiklerini belirten Tenis Antrenörü Banu Işıl Işık, tenise ilgi duyan herkesi tesislere beklediklerini söyledi.
Turnuvaya katılımın yüksek olduğunun altını çizen Tenis Antrenörü Banu Işıl Işık, “Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORTUR A.Ş. bünyesinde hizmet veren ORTUR Tenis Kulübü düzenlediği etkinlikler ve turnuvalarla tenis sporunun her kesime yayılması için özel çaba içerisindeyiz. Her turnuva bizim için ayrı bir deneyim, ayrı bir heyecan oldu. Bugün yine o heyecanlardan birini yaşıyoruz. Farklı illerden gelen 8-9-10 yaş kategorisindeki 100’ün üzerinde tenisçilerimizi tesislerimizde ağırladık. Çok heyecanlı ve bir o kadarda güzel bir turnuvayı final maçları ile geride bıraktık. Şimdi bundan sonra yapacağımız diğer turnuvalara hazırlanma vakti. Bizlere bu imkânı veren başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!