Gençler İstedi, Saha Onarıldı !

Ordu’nun Korgan İlçesi’nde yer alan ve atıl durumda olan halı saha konusundan ilçe gençleri yenileme çalışması isterken, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere yenilenmiş sahayı hizmete açtı.

Ordu Korgan’da Çayırkent Mahallesinde atıl durumda bulunan halı sahanın yenilenmesi konusunda, Mahalle Muhtarı Musa Çun gençlerin talebini Ordu Valiliğie Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Korgan Belediyesine iletmişti.

Çayırkent Halı Sahası Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Ordu Valiliğinin desteği ile Gençlik ve Spor il Müdürlüğü Atölye ekibi ve Korgan Belediyemiz teknik ekibi tarafından onarılıp Gençlerin hizmetine sunuldu.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bakanlığımızın ve Valiliğimizin desteği ile gençlerimizin talebini il Müdürlüğümüz Atölye ekibi ve  Korgan Belediyemiz teknik ekipleri ile birlikte yerine getirdik. Desteklerinden dolayı başta Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Bakanlığımız Yöneticilerine ve Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e Genç Kardeşlerimiz adına teşekkür ederim” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!