- Nisan 24, 2023
- No Comment
- 75
Giresun Tribünlerinden, ”Sahipsiz Giresun” Tezahüratları !
Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Medipol Başakşehir ilk yarısını 4-0 önde kapattığı maçta Bitexen Giresunspor’u 4-2 yenerken, Bitexen Giresunspor…
Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Medipol Başakşehir ilk yarısını 4-0 önde kapattığı maçta Bitexen Giresunspor’u 4-2 yenerken, Bitexen Giresunspor taraftarları ise özellikle ikinci yarıda “Sahipsiz Giresun” tezahüratlarıyla yönetime tepki gösterdi.
Bitexen Giresunspor ile Medipol Başakşehir, Çotanak Spor Kompleksi’nde karşılaştı. Süper Lig’e tutunmak isteyen ve 31.haftada Medipol Başakşehir’i konuk eden Bitexen Giresunspor, evinde umduğunu bulamadı ve ilk 45 dakikada 4-0 geriye düştüğü maçı 4-2 kaybederek kritik bir mağlubiyet aldı. Maçta ise skordan daha çok yaşanan olaylar ve tribünün tepkileri sonrasında saha içinden gelen reaksiyonlar maçın önüne geçti
Maça ilk 11’de başlayan ve ilk 45 dakikada kalesinde dört gol birden gören Bitexen Giresunspor, günün şanssız isimlerinden birisi oldu. Çotanak Spor Kompleksi’ne maçı izlemeye gelen taraftarlar, Onurcan’ı ıslıkladı. Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş ise ıslıklayan taraftarlara tepki gösterdi. Onurcan Piri, ikinci yarıya kendi isteğiyle çıkmak istemedi ve kaleye Ferhat Kaplan geçti.
Giresunsporlu taraftarlar, özellikle maçın ikinci yarısında “Sahipsiz Giresun” tezahüratlarıyla yönetime tepki gösterdi. Maç sonunda ise Bitexen Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, taraftarlara el sallayarak adete bir veda görüntüsü verdi.
SAMET KARADAĞ