• Temmuz 30, 2019
  • No Comment
  • 76

Gizem Varana Afyon Yolcusu !

Kadın Futbolu’nda yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala transfer çalışmaları sürerken, Ordulu antrenör Abdullah Sözen ile 3 yıldır çalışan…

 Gizem Varana Afyon Yolcusu !

Kadın Futbolu’nda yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala transfer çalışmaları sürerken, Ordulu antrenör Abdullah Sözen ile 3 yıldır çalışan Gizem Varana, 3.Lig’in yeni takımı Afyon İdman Yurdu’na gidebilir.

2019-2020 sezonu öncesinde Kadın Futbolu’nda da hareketli dakikalar yaşanıyor. Ordu Futbolu’nda 4 takımın yer aldığı Kadın Futbolu’nda transfer çalışmaları, gelen ve giden oyuncular her geçen gün artıyor.

Fatsa İdman Yurdu antrenörü Abdullah Sözen ile 3 yıldır çalışan ve özellikle geçen sezon Aydın’da düzenlenen şampiyonaya damga vuran isimlerden birisi olan Gizem Varana, yeni sezonda 3.Ligi’n yeni ekibi Afyon İdman Yurdu’na imza atmaya çok yakın. Gizem, 23-26 Ağustos’ta düzenlenecek olan turnuvada Afyon ekibi adına forma giyecek ve beğenilirse imzayı atacak.

Gizem’i en yakından tanıyan isimlerden birisi olan genç antrenör Abdullah Sözen ise ”Gizem 3 yıldır beraber çalıştığım çok yetenekli bir oyuncu. Artık tam anlamıyla kendini buldu, çok çalışıyor ve artık bunun karşılığını alıyor. İnşallah onun için hayırlısı ne ise o olur. Ben hocası olarak sonuna kadar destekçisiyim.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir