• Haziran 1, 2022
  • No Comment
  • 60

Golbol Milli Takımı, Ordu’da Kamp Girdi !

Son yıllarda Milli sporcuların bireysel olarak kamp çalışmaları için tercih ettiği il olan Ordu, bugünlerde ise Türkiye Görme Engelliler Spor…

 Golbol Milli Takımı, Ordu’da Kamp Girdi !

Son yıllarda Milli sporcuların bireysel olarak kamp çalışmaları için tercih ettiği il olan Ordu, bugünlerde ise Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Golbol Kadın Milli Takımı’nın kamp merkezi oldu.

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Golbol Kadın Milli Takımı, Haziran ayında Çin’de düzenlenmesi planlanan Dünya Şampiyonası için kamp girdi. Altınordu İlçesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştiren antrenmanın ardından basınla bir araya gelen Golbol Kadın Milli Takımı, soruları yanıtladı.

Yapılan açıklamalarda antrenör Gültekin Karasu, Ordu’da kamp yapmalarına imkan sağlayan Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederken kafilenin ise Ordu’yu çok sevdiği öğrenildi.

Rio 2016’dan sonra Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarında da şampiyonluğa ulaşan Golbol Kadın Milli Takımı’nın Dünya Şampiyonu olmak için sıkı bir hazırlık süreci geçireceği ve 12 Haziran’a kadar Ordu’da çalışacağı öğrenildi.

SAMET KADADAĞ

Related post

Golbol Milli Takımı, Ordu’da Kampını Noktaladı !

Golbol Milli Takımı, Ordu’da Kampını Noktaladı !

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Golbol Kadın Milli Takımı, Dünya Şampiyonası öncesinde Ordu’da kamp yaptı. Rio 2016 ve…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir