• Nisan 30, 2019
  • No Comment
  • 142

Gölköy Futbol Turnuvası’nda Yarı Final Heyecanı !

Her sene düzenlenen Gölköy Futbol Turnuvası’nda Grup maçları ve Çeyrek Final maçları, büyük heyecan ve çekişme sonrasında geride kaldı. 2019…

 Gölköy Futbol Turnuvası’nda Yarı Final Heyecanı !

Her sene düzenlenen Gölköy Futbol Turnuvası’nda Grup maçları ve Çeyrek Final maçları, büyük heyecan ve çekişme sonrasında geride kaldı.

2019 yılı Gölköy Futbol Turnuvası’nda heyecan üst seviyelere çıktı. Haftalar önce 12 takımın katılımı ile başlayan turnuvada 29 ve 30 Nisan’da Çeyrek Final maçları oynandı. Oynanan 4 karşılaşma sonrasında Yarı Finale yükselen takımlar Emirlerspor, Hoca Milano, Met-Vet ve Tsunami takımları oldu.

Çeyrek Final Skorları

Kökderespor 9-10 Emirlerspor (Pen.)
Hoca Milano 2-1 Alanyurt Gençlik
Met-Vet 5-3 Jandarma
Tsunami 3-2 Ulugölköy

Gölköy’de futbolseverlerin yakından takip ettiği turnuvada ise Yarı Final maçları 2 Şubat Perşembe akşamı 19:00 ve 20:00’da başlayacak maçlarla oynanacak. Bu maçların ardından finale yükselecek iki takım ise 3 Şubat Cuma günü kupayı alabilmek için karşı karşıya gelecek.

İşte Yarı Final Eşleşmeleri

Hoca Milano – Met-Vet
Emirlerspor – Tsunami

SAMET KARADAĞ

Related post

Gölköy Şampiyonu Met-Vet Oldu !

Gölköy Şampiyonu Met-Vet Oldu !

Gölköy’de düzenlenen Futbol Turnuvası’nda finalde Emirlerspor’u 3-1 yenen Met-Vet, 2019 yılının şampiyonu oldu. Her sene düzenlenen ve büyük ilgi gören Gölköy…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir