- Ağustos 30, 2023
- No Comment
- 248
Gölköyspor’dan Bir Ayrılık Daha
Ordu 1.Amatör Lig’de yeni sezonda futbolculara takım yapılmaması konusunda tebliğde bulunan Gölköyspor’da, 2001 doğumlu Nazımcan Yılmaz Korgan Belediyespor’a transfer oldu.…
![Gölköyspor’dan Bir Ayrılık Daha](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Nazimcan-Yilmaz.png)
Ordu 1.Amatör Lig’de yeni sezonda futbolculara takım yapılmaması konusunda tebliğde bulunan Gölköyspor’da, 2001 doğumlu Nazımcan Yılmaz Korgan Belediyespor’a transfer oldu.
Geçtiğimiz sezon Ordu 1.Amatör Lig’de son haftada aldığı galibiyet sonra ligde kalmayı başaran Gölköyspor’da yeni sezonun planlaması merak edilirken, Gölköyspor cephesinin takım kurmayacağı öğrenilmesi şok etkisi yaratmıştı. Gölköyspor’da artan maliyetlerle birlikte yeni sezonda A Takım genelinde kadro kurulmayacağı takımdaki futbolcularla paylaşıldı.
Ordu 1.Amatör Lig’de kura çekimine giren ve B Grubu’nda mücadele etmesi beklenen Gölköyspor’da alınan kararın ardından takımdan ayrılan futbolcular arka arkaya hızlandı. Gölköyspor’da futbola başlayan ve geçen sezon takımda forma giyen 22 yaşındaki Nazımcan Yılmaz yeni sezonda Ordu 1.Amatör Lig ekibi Korgan Belediyespor ile anlaşmaya vardı.
Geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynayan Korgan Belediyespor, Nazımcan Yılmaz’dan önce Gölköyspor’dan Hüseyin Yıldırım’ı kadrosuna katmıştı.
SAMET KARADAĞ