Gözler Artık Orduspor-Altınordu Belediyespor Maçında !

2018-2019 sezonun sonunda Ordu Futbolu için gözler artık 28 Nisan Pazar günü oynanacak olan Orduspor ile Altınordu Belediyespor arasındaki Bölgesel Amatör Lig Play-Off maçına çevrildi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de takım kontenjanının gerisinde kalan Altınordu Belediyespor ile Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Orduspor karşı karşıya gelecek. Önümüzdeki sezon Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek takımın belirleneceği maç, 28 Nisan Pazar günü oynanacak.

Altınordu Belediyespor Başaramadı !

Geçen sezon yaşadığı şampiyonluk sonrasında Fatsa Belediyespor’un 3.Lig’e çıkmasıyla birlikte direkt olarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkmayı başaran Altınordu Belediyespor, bu sezon mücadele ettiği BAL’da Ünye 1957 Spor’un önüne geçmeyi başaramadı. Ligde 39 puan toplayan Altınordu Belediyespor 5.sırada ligi tamamlamasına rağmen Play-Out maçı oynamak zorunda kaldı.

Orduspor 1.Amatör’de kalmak istemiyor !

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig’de yaşadığı şampiyonluk sonrasında Play-Out maçı oynamaya hak kazanan Orduspor, 52.yılında mücadele ettiği 1.Amatör Lig’de kalıcı olmak istemiyor. Eski günlerine dönmek için adımlar atmaya başlayan Mor-Beyazlı ekip, final maçında Ulubey Belediyespor galibiyetinin ardından Altınordu Belediyespor’u da yenmek istiyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!