- Nisan 14, 2022
- No Comment
- 81
Gözler Bölgesel Amatör Lig Play-Out Maçına Çevrildi !
Ordu Futbolu’da gözler Pazar günü Ulubey Belediyespor ile Kabadüz Belediyespor arasında oynanacak olan Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçına çevrildi. 2021-2022…
Ordu Futbolu’da gözler Pazar günü Ulubey Belediyespor ile Kabadüz Belediyespor arasında oynanacak olan Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçına çevrildi.
2021-2022 sezonunda mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de il kontenjanından dolayı ligi 7.sırada bitirmesine rağmen Play-Out maçı oynayacak olan Ulubey Belediyespor’un rakibi 2021-2022 sezonu Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan Kabadüz Belediyespor oldu. İki ekip Pazar günü Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak.
Kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de kalıcı olmak isteyen ve Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçını kazanmak isteyen Ulubey Belediyespor, final maçına pür dikkat hazırlanıyor. Tarihinde ilk kez Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan Kabadüz Belediyespor ise final maçını kazanarak kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmek istiyor.
17 Nisan Pazar günü Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde Ulubey Belediyespor taraftarlarına Kapalı Tribün, Kabadüz Belediyespor taraftarlarına ise Maraton Tribünü verildi. Karşılaşma Pazar günü saat 15:00’de oynanacak.
SAMET KARADAĞ