• Haziran 24, 2022
  • No Comment
  • 60

Grassroots C Antrenör Eğitim Programı Sona Erdi !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Güven Türközer-Şükrü Bekiroğlu TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü 15 Haziran tarihinde…

 Grassroots C Antrenör Eğitim Programı Sona Erdi !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Güven Türközer-Şükrü Bekiroğlu TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü 15 Haziran tarihinde sona erdi.

Antrenörlerin ya da antrenör adaylarını kendileri geliştirmesi için çeşitli kategorilerde düzenlenen antrenman programlarından birisi olan TFF Grassroots C Futbol Antrenörlük Eğitim Kursu, Ordulu antrenörler için yapıldı. Şimdiye kadar Öner Piroğlu Aziz Tokat-Kahraman Sönmez, Uğur Şerement ve Üstün Türközer. Salih Aydoğan ve Turgay Güney adına gerçekleştirilen kursa ise bu sene Güven Türközer-Şükrü Bekiroğlu adı verildi.

30 antrenör adayının katıldığı kursta, TFF Antrenör Eğitmenleri, adaylara en ufak ayrıntıları bile uygulamalı olarak anlatarak, antrenörleri en iyi şekilde hazırladı. Güven Türközer-Şükrü Bekiroğlu TFF Grassroots C Futbol Antrenörlük Eğitim Kursu’na eğitmenlerin yanı sıra farklı günlerde Ordulu tecrübeli antrenörlerde bir takım ziyaretlerde bulundu. Öte yandan kursun son gününde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’de ziyaret gerçekleştirdi.

TÜFAD Ordu Şubesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise; “Derneğimize her zaman maddi ve manevi destek olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr.Mehmet Hilmi Güler, kursumuzun son gününde bizleri ziyaret ederek kursumuzun kapanışını yaptı. Desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine Tüfad ailesi olarak teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir