Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da Green Boys taraftar grubundan tepki dolu açıklama geldi.

Ünye 1957 Spor’un Osmancık Belediyespor’a mağlup olduğu karşılaşmanın yankıları geçtiğimiz günlerde de devam etti. Maç içerisinde tezahüratlar yapan Ünye 1957 Spor taraftar grubu Green Boys hakkında bir gece ansızın kişilerin evlerinden toplanıp işlem yapılması, taraftarları çileden çıkardı. Green Boys tartar grubu yaptığı açıklamada özellikle Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’i hedef aldı.

İnsanların Yargılanması Tamamen Bir Komplodur”

”Green Boys taraftarlarına gecenin bu saatine kadar komplo kurulmuştur. Tek sevdası Ünye 1957 Spor olan insanlar, gecenin bir saatinden evinden çağrılıp işlem yapılmıştır. Evet şimdi soracaksınız, nedendir diye ? Osmancık Belediyespor maçında gurubumuz üyeler olan kardeşlerimizin hiçbir suçu yokken, sırf kaymakam bey istedi diye. Bu insanların yargılanması tamamen bir komplodur. Kendi sahamızda rakip takıma ve hakeme baskı yapılmasına müsaade edilmiyorsa ve bu tepkiler nedeniyle kaymakam rahatsız olup bu insanları gecenin bu saatine kadar işlen yaptırıyorsa, bırakalım sevdamızın peşinde artık koşmayalım.”

”Kapatın Ünye 1957 Spor’u, Üzülmeyin”

”Daha yaşları 16-17 olan kişilere işlem yaptırarak bizleri yıkacaklarını sananlar şunu unutmasın. Asla ve asla yıkılmayacağız. Stadyumumuzda takımımızın durumuna ortak olamayacaksak ve bu duruma seyircisiz kalmamız bekleniyorsa, eğer bu durumlar sizi rahatsız ediyorsa sayın kaymakamımız kapatın Ünye 1957 Spor’u siz de üzülmeyin. Bir tek şahsıma küfür edilmedi demişsiniz. Bizler kimsenin şahsına küfür etmeyiz. Bravo kaymakan bey, Ünye futbolunu bitirmek istiyordunuz zaten. Şimdi de tribünü bitirme peşine düşmüşsünüz. Bu şehirde herkes gelip geçicidir baki olan ise atkılılardır.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!