Mart 29, 2023

Güler’den Açıklama: ”Biz Sözümüzün Arkasındayız”

2019 yerel seçimler öncesinde, seçim kampanyasında Orduspor ile ilgili açıklamalar yapan ancak kazandıktan sonra seçim sonrasında sessiz kalan Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilk açıklamalarını sosyal medyadan yaptı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinden önce Orduspor ile ilgili sözler vermiş ancak seçim sonrasında sessiz kalınca eleştirilmişti. OBB Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler sosyal medya hesabından yaptığı açıklama sözlerin arkasında olduğunu dile getirdi.

Salı akşamı oynanan Liverpool-Barcelona maçıyla ilgili olarak twitter hesabından ‘Liverpool tarih yazıyor. 2005 İstanbul finali aklıma geldi. Bakalım tarih yine tekerrür edecek mi?’ tweeti atan Dr. Mehmet Hilmi Güler, Orduspor ile ilgili gelen yorumlar sonrasında cevap verdi. Güler ‘Orduspor’a sahip çıkacağız. Çok güzel yerlere geleceğiz inşallah. Hepiniz müsterih olabilirsiniz. Biz sözümüzün arkasındayız. Sadece sabırla beklemenizi sizlerden istirham ediyorum.’ açıklaması yaptı.

Hilmi Güler, seçimden önce yaptığı açıklamada ise “Orduspor gönlümüzün takımı ve takımıza eski gücünü kazandırmak istiyoruz. Bu konuyla ilgili projelerimiz var. Ordu’da hem profesyonel takımımıza hem de amatör sporcularımıza çok büyük katkılarda bulunmak istiyoruz. Ordu gerçekten çok kabiliyetli, yetenekli sporcuların bulunduğu bir yer. Sadece futbolda değil voleybolda, judoda, karatede, güreşte başarılı olan bir ilimiz. Bu başarıları yeni alanları da eklemek istiyoruz. Takımlarımızı bundan sonra daha üst liglerde görmeyi hedefliyoruz. Ordu’nun hak ettiği yere biran önce gelmesi lazım. Bunun için çok kapsamlı bir proje hazırladık. Bu projeler sonucunda Ordu adından çok güzel bir şekilde bahsettirecek. Biz hizmet etmeye devam edeceğiz. Orduspor için kapsamlı bir model düşünüyoruz. Orduspor’u uygulayacağımız güzel modellerle iyi bir hale getireceğiz. Belki de Orduspor eski günlerini daha da aşacak” demişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!