Mart 20, 2023

Gülyalı Bozkurtspor Ayağının Tozuyla Sahaya İndi !

2022-2023 sezonu öncesinde Ordu Futbolu için yeni bir oluşum oluşturan ve Gülyalı Bozkurtspor adıyla 2.Amatör Lig’den başlayacak olan Ordu’nun yeni takımı, yaptığı toplantının ardından ayağının tozuyla antrenmana çıktı.

Geçtiğimiz sezon Ordu 2.Amatör Lig’den dört takımın bir üst lige yükselmesi ile birlikte yeni sezonda da heyecanın merakla beklendiği lig öncesinde bazı kulüpler ise antrenmanlara başladı. Ordu 2.Amatör Lig için ise bazı takımlar yeni bir oluşum içine girerken, Ordu Futbolu’nun yeni takımı Gülyalı Bozkurtspor oldu.

Yaptığı toplantı sonrasında Kulüp Başkanlığı görevine Murat Şahin’ni seçen Gülyalı Bozkurtspor’da, antrenörlük görevi için ise Levent Yanık getirildi. Kariyerinde Ordu Galataspor ve Perşembespor’da Gençlik Gelişim Sorumlusu olarak görev yapan Yanık, Kirazlimanıspor ve Perşembespor’da ise A Takım antrenörlüğü görevini üstlenmişti.

Gülyalı Bozkurtspor, Kulüp tarihindeki ilk antrenmanı ise Levent Yanık nezaretinde Altınordu İlçesi Cumhuriyet Mahallesi bulunan Orduspor 1967 A.Ş. tesislerinde gerçekleştirdi. Yeni transferlerin de yer aldığı antrenmana kulüp başkanı Murat Şahin ile yönetim kurulu üyesi Taner Şahin de katıldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!