- Eylül 5, 2023
- No Comment
- 231
Gülyalı Bozkurtspor Sahaya İndi
Ordu 1.Amatör Lig’de yeni sezonda ilk kez mücadele edecek olan Gülyalı Bozkurtspor, yeni sezonun ilk antrenmanını yaptı. 2022-2023 sezonunda son…
![Gülyalı Bozkurtspor Sahaya İndi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/bozkurtspor.jpg)
Ordu 1.Amatör Lig’de yeni sezonda ilk kez mücadele edecek olan Gülyalı Bozkurtspor, yeni sezonun ilk antrenmanını yaptı.
2022-2023 sezonunda son anlarda Ordu 2.Amatör Lige katılan ve ligi Play-Off potasında tamamlayan Gülyalı Bozkurtspor, tek maçlı Play-Off etabında Fevzi Çakmak Gençlerbirliği yenerek Ordu 1.Amatör Lige yükselme başarısı göstermişti.
Yeni sezonda ilk kez Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Gülyalı Bozkurtspor, şampiyon antrenör Levent Yanık ile yoluna devam ederken yeni sezonda transfer ettiği futbolcuları da açıklamıştı. Gülyalı Bozkurtspor, şu ana kadar 12 futbolcu transferini sosyal medya hesabından açıklarken sezonun ilk antrenmanında genç isimlerle birlikte 26 futbolcu yer aldı.
İlk kez Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Gülyalı Bozkurtspor yeni sezonda A Grubu’nda Aybastıspor, Dumlupınarspor, Kirazlimanıspor, Korgan Belediyespor, Kumruspor, Mesudiyespor, Saraycık Belediyespor ve Yeşilordu Futbol Kulübü ile birlikte mücadele edecek.
SAMET KARADAĞ