- Eylül 28, 2023
- No Comment
- 155
Gülyalı Dragon Bot Yarışları Öncesinde Son Hazırlıklar
Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan Dragon Bot Yarışları’na katılım sağlayacak olan takımlar antrenmanlarını…
Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan Dragon Bot Yarışları’na katılım sağlayacak olan takımlar antrenmanlarını sürdürürken büyük gün için son hazırlıklarını yapıyor.
Ordu’nun Gülyalı ilçesi bulunan Durgun Su Sporları Merkezi’nde düzenlenecek olan Dragon Bot Yarışları için yüksek katılım sağlanırken, büyük gün öncesinde takımlar suya inerek hazırlık süreci gerçekleştiriyor. Başvuru sürecini tamamlayan ekipler, kurdukları ekip ile 30 Eylül’de düzenlenecek olan Dragon Bot Yarışları öncesinde sıkı hazırlanıyor.
Dragon Bot Yarışları için takımların 12 kişiden oluşacağı açıklanırken, 12 kişiden oluşan takımlarda 10 kürekçi 1 dümenci ve 1 davulcu yer alacağı belirtilmişti. Toplan 12 kişilik ekipten oluşan takımlar, Ordu’nun Gülyalı ilçesinde bulunan Durgun Su Sporları Merkezi’nde hazırlık sürecinden geçiyor.
Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından 30 Eylül’de düzenlenecek olan Dragon Bot Yarışları 2021 yılında hizmete giren Gülyalı Durgun Su Sporları Merkezi’nde yapılacak.
SAMET KARADAĞ