- Ekim 12, 2023
- No Comment
- 442
Gülyalı Turnasuyuspor Kaptanını Bırakmadı
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezon Gülyalı Turnasuyuspor’da takım kaptanı olan ve yeni sezonda Ulubey Belediyespor’un transfer ettiğini açıkladığı Yunus Emre…
![Gülyalı Turnasuyuspor Kaptanını Bırakmadı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_0792.png)
Ordu 1.Amatör Lig’de geçen sezon Gülyalı Turnasuyuspor’da takım kaptanı olan ve yeni sezonda Ulubey Belediyespor’un transfer ettiğini açıkladığı Yunus Emre Can, ‘Turna’ ile yola devam ediyor.
Geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’e veda ederek Ordu 1.Amatör Lige düşen Ulubey Belediyespor, yeni sezonda Ordu amatörünün en tecrübeli savunma oyuncusu Yunus Emre Can transferini açıklamıştı ancak bu transfer resmiyet kazanmadı. Yunus Emre Can, geçen sezon formasını giydiği Gülyalı Turnasuyuspor formasını yeni sezonda da giyecek.
Orduspor altyapısında futbola başladıktan sonra kariyerinde Fatsa Belediyespor, Ulubey Belediyespor, Kırşehir Futbol Spor Kulübü, İstanbul Kartal Belediyespor, Sorgun Belediyespor, Yazıhüyükspor’da oynadıktan sonra yeniden Ulubey Belediyespor’a dönen Yunus Emre Can, geçen sezon ise Gülyalı Turnasuyuspor’da kaptanlardan birisi olmuştu.
Bölgesel Amatör Lig’de 66 kez sahaya çıkan Yunus Emre Can, sezonun ilk haftasının ardından yeni sezonda resmen Gülyalı Turnasuyuspor ile antrenmanlara çıkarak yola devam kararı aldı.
SAMET KARADAĞ