• Aralık 29, 2023
  • No Comment
  • 326

Gülyalı Turnasuyuspor, Orduspor Maçına Kenetlendi

Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda Pazar günü sahasında Orduspor ile oynayacağı maç öncesinde hazırlıklarını sürdürürken, sosyal medya hesabından video yayınlayan…

 Gülyalı Turnasuyuspor, Orduspor Maçına Kenetlendi

Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda Pazar günü sahasında Orduspor ile oynayacağı maç öncesinde hazırlıklarını sürdürürken, sosyal medya hesabından video yayınlayan Gülyalı Turnasuyuspor teknik direktörü Mümin Sarı ve futbolcular, kritik maç taraftar desteği istedi.

2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de sezonun ikinci yarısını Demirspor karşısında aldığı 3-0’lık mağlubiyetle açan ve Orduspor maçının hazırlıklarını sürdüren Gülyalı Turnausuyuspor, sezonun ilk yarısında yendiği rakibini yeniden yenmek istiyor. Sezonun ilk mağlubiyetini geçen hafta alan ve namağlup serisi noktalanan Gülyalı Turnasuyuspor, ligde oynadığı son iki maçta sadece bir puan alırken takım halinde Orduspor maçına kenetlendi.

Gülyalı Turnasuyuspor teknik direktörü Mümin Sarı maç öncesinde yaptığı açıklamada: ”Bu maçımızda tüm taraftarlarımızı arkamızda bekliyoruz. Onlara iyi bir maç seyrettireceğimizi ve sahadan mutlu göndereceğimize inanıyorum. Sonuç olarak herkesi davet ediyorum. Gelen mutlu gidecek.” derken takım kaptanı Birkan Aydın ise ”Büyük taraftarlarımız. Hafta sonu oynayacağımız Orduspor maçına hepinizi bekliyoruz. Sizin desteğinizle bu sahadan üç puanla çıkacağız.” dedi.

Takımın sosyal medya hesabından yayınlanan kenetlenme videosunda futbolcular ise şu ifadeleri kullandı.

Yasin Kocagöz:”Büyük Turnasuyuspor taraftarı. Hepinizi hafta sonu oynayacağımız Orduspor maçına bekliyoruz.”

Umut Can Güney: ”Bu hafta sonu oynayacağımız Orduspor maçına bütün taraftarlarımızı bekliyoruz.”

Umut Kiziroğlu: ”Sevgili Gülyalı Turnasuyuspor taraftarı, bu önemli maça hepinizi bekliyoruz.”

Mert Alanlı: ”Turnasuyu ailesi, sizlerin desteği bizim için bu maçta çok önemli. Siz varsanız bir kişi fazlayız.”

Sinan Bayar: ”Sevgili taraftarlarımız, Pazar günü Orduspor ile oynayacağımız maça hepinizi bekliyoruz.”

Yiğit Akman: ”Sevgili taraftarlarımız. Hepinizi bu önemli maçımıza bekliyoruz.”

Berk Savaşkan: ”Büyük Gülyalı Turnasuyu taraftarı. Bu önemli maçımızda yanımızda olmanızı ve gücümüzü göstermek istiyoruz.”

Tuğcan Öztürk: ”Büyük Gülyalı Turnasuyuspor camiasının büyük taraftarları. Orduspor maçı bizim için çok önemli, sizlerle kazanacağız, sizlerle finale yürüyeceğiz.”

Salihcan Yıldırım: ”Büyük Turnasuyuspor taraftarı. Pazar günü evimizde oynayacağımız Orduspor maçına hepinizi bekliyoruz.”

Temel Kapdan: ”Kendi evimizde, kendi taraftarlarımız önünde Pazar günü tribüne hepinizi bekliyoruz. Sizin gücünüzü arkamızda hissetmek istiyoruz. Pazar günü görüşürüz.”

Doğukan Güler: ”Büyük Turnasuyu taraftarı. Bu hafta evimizde oynayacak olduğumuz Orduspor maçı için hepinizi desteğini bekliyoruz.”

Rahman Koçak: ”Büyük Gülyalı Turnasuyuspor taraftarı. Büyük maç için ke kenetlenme zamanı geldi.”

Batuhan Yaman: ”Değerli Turnasuyu taraftarı. Bu hafta oynayacağımız maç için hepinizi davet ediyoruz.”

SAMET KARADAĞ

Related post

“Gülyalı Turnasuyuspor ile Tekrar Anlaştığım İçin Çok Mutluyum”

“Gülyalı Turnasuyuspor ile Tekrar Anlaştığım İçin Çok Mutluyum”

Yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında Gülyalı Turnasuyuspor ile yeniden anlaşmaya vardığını açıklayan Barış Gün “Bu sene daha çok gol atmak ve…
Birkan Aydın ”Herkes İçin Unutulmaz Bir Sezon Geride Kaldı”

Birkan Aydın ”Herkes İçin Unutulmaz Bir Sezon Geride Kaldı”

Gülyalı Turnasuyuspor’da takım kaptanı Birkan Aydın geçtiğimiz sezon değerlendirmesi yaparken ”Süper Amatör Lig hedefini başardık ancak daha fazlasını yapabilirdik. Karakterli oyuncu…
Gülyalı Turnasuyuspor Mümin Sarı ile Nikah Tazeledi

Gülyalı Turnasuyuspor Mümin Sarı ile Nikah Tazeledi

2024-2025 sezonunda Ordu Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Gülyalı Turnasuyuspor’da yeni sezon için teknik sorumlu Mümin Sarı ile yeniden anlaşmaya…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir