Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor, geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’de Ordu Gücü Futbol Kulübü forması giyen Emre Köksal’ı kadrosuna kattı.

Bu sezon öncesinde kurduğu genç yönetim kadrosuyla birlikte kurumsal bir kimlik oluşturmanın ilk adımlarını atan Gülyalı Turnasuyuspor, geçen sezon son maçta kaybedilen şampiyonluğa bu sezon ulaşmak istiyor. Kadrosunu birçok isimle güçlendiren Gülyalı Turnasuyuspor, savunma hattına ise Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde Emre Köksal’ı aldı.

Şu ana kadar yaptığı 19 transferi açıklayan ancak bu transferlerden bazıları ile sezon başlamadan yollarını ayıran Gülyalı Turnasuyuspor, lisans işlemlerinde de kolarını erken sıvadı. 2022-2023 sezonu öncesinde lisans işlemlerini tamamlayan ve birkaç transfer daha yapması beklenen ‘Turna’, 1995 doğumlu savunma oyuncusu Emre Köksal’ı da kadrosuna kattı.

Futbola Orduspor altyapısında başlayan ve altyaş kategorilerinde birçok maçta sahaya çıkan Emre Köksal, 2014 yılında ise profesyonel sözleşmeye imza atmıştı. Genç yaşta Orduspor forması giyen birçok isim gibi A takıma yükseltilen Köksal, antrenmanlarda yer almış ancak A takım formasını giymememişti. Orduspor’dan sonra 2018-2019 sezonunda Fatsa Yaşamspor ile anlaşan Emre Köksal, geçen sezon ise Ordu Gücü Futbol Kulübü forması giydi. Köksal kariyerinde Bölgesel Amatör Lig’de 5 maç, altyapı gelişim liglerinde ise 65 maçta forma giydi.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!