Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor, geçen sezon Kabadüz Belediyespor’da şampiyonluk olan Şirin Furkan Işık’ı resmen transfer etti.

Kariyerinde üç kez şampiyonluk yaşayan ve bunlardan birisini geçen sezon Kabadüz Belediyespor’da yaşayan Şirin Furkan Işık, yeni sezonda da hedefini net olarak şampiyonluk olarak belirleyen Gülyalı Turnasuyuspor’a transfer oldu.

Futbola başladığı ve profesyonel olduğu Orduspor forması ile TFF 3.Lig’de 6 ve Bölgesel Amatör Lig’de 22 maçta forma giydikten sonra 2018-2019 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de 15 maça çıkan Şirin Furkan Işık, sezon sonu kariyerinin ilk şampiyonluğunu yaşamıştı. 2020-2021 sezonunun ikinci yarısında transfer olduğu Orduspor 1967 A.Ş. ile de Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan 1997 doğumlu o sezon da kariyerine şampiyonluk eklemişti.

Kariyerinde sol bek ve sol açıkta forma giyen ancak 2021-2022 sezonunda transfer olduğu Kabadüz Belediyespor’da zaman zaman forvette oynayan Şirin Furkan Işık, üst üste üç sezonda üç farklı takımda Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşamayı başarmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!