Gülyalı Turnasuyuspor’dan Ulaş Tepe’ye Ziyaret !

2022-2023 sezonu öncesinde düzenlediği özel lansmanla güçlü bir yönetim oluşturduğunu açıklayan Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor’da çiçeği burnunda yönetim Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’yi ziyaret etti.

Geçtiğimiz sezon Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de finalde yenilerek şampiyonluğu kaçıran Gülyalı Turnasuyuspor, yeni sezona iddialı başladı. Bölgesel Amatör Lig hedefi ile güçlü bir yönetim oluşturan Mavi-Beyazlı ekip, ziyaretlere başladı.

Yeni kurulan iddialı yönetimle beraber Mehmet Murad Yıldız ve de Şükrü Öztürk’ün eş-başkan, mevcut başkan İbrahim Köksal’ın Onursal Başkan olarak devam ettiği yönetimde Ümit Yetgin, Cem Kurnaz, Osman Köksal, Oğulcan Baysal, Adem Köksal, Fatih Sağlam, Melih Cebeci, Ekrem Hazinedar, Ferhat Türkeli asilen görev alırken, ilk ziyaret Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye gerçekleştirildi.

Yapılan lansmanda da yer alan Ulaş Tepe, Gülyalı Turnasuyuspor yönetiminin makamında ağırlarken “Gülyalı Turnasuyuspor kulübümüzün yeni yönetimiyle birlikte yeni sezon öncesi hedeflerinin kamuoyuyla paylaşıldığı lansman toplantısına katıldık. Genç, dinamik ve hedef odaklı bir yönetim kadrosuyla yeni sezona iddialı bir giriş yapan temsilcimizi omuz omuza desteklemeyi sürdüreceğiz. “ dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!