Nisan 1, 2023

Gümüş Kız’dan Ziyaret !

Ordu Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü boks branşı sporcusu Gamze Soğuksu, Karadağ’ın Budva şehrinde düzenlenen Gençler Avrupa Boks Şampiyonasını gümüş madalya ile tamamlayarak yurda döndü.

52 kilo final müsabakasında ringe çıkan Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Gamze Soğuksu, Rus rakibi Valeriia Linkova’ya mağlup olarak şampiyonayı gümüş madalya ile tamamladı.

“BİZLERE VERİLEN DESTEK ÇOK ÖNEMLİ”

Karadağ’ın Budva şehrinde düzenlenen Şampiyona sonrası Ordu’ya gelen ve ayağının tozu ile Başkan Vekilleri Celal Tezcan ve Adem Atik’i makamlarında ziyaret eden Gamze Soğuksu, küçük hatalar sonucunda altın madalyayı kaçırdığını söyledi. 

Daha çok çalışarak gelecek turnuvalara hazırlanacağını belirten Gamze Soğuksu, “Böyle turnuvalara katılmak çok önemli. Bu turnuvalar sayesinde kendimizi daha da geliştiriyoruz. Bizlere verdiği destek için başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyorum. Ülkemizi bundan sonraki turnuvalarda en iyi şekilde temsil edeceğim ”

“HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ”

Spora ve sporcuya her zaman destek vereceklerini belirten Başkan Vekilleri Celal Tezcan ve Adem Atik, “Ülkemize başarı getirecek her projeye sonuna kadar destek vereceğiz. Sizler, kendi yaşıtlarınızdaki genç arkadaşlarınıza örnek teşkil ediyorsunuz. Bizler de daima sizleri destekleyeceğiz. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımızın kesin talimatı var. Siz sadece başarıya odaklanın”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!