• Aralık 20, 2019
  • No Comment
  • 65

Gümüşhanespor’u Ordulular Sırtladı !

Orduspor’un altyapısından yetişen yetenekli futbolcular Burak Demireğen ve Furkan Mızrak, ligin ilk devresi itibariyle formasını giydikleri Gümüşhanespor’un başarısı için gösterdikleri…

 Gümüşhanespor’u Ordulular Sırtladı !

Orduspor’un altyapısından yetişen yetenekli futbolcular Burak Demireğen ve Furkan Mızrak, ligin ilk devresi itibariyle formasını giydikleri Gümüşhanespor’un başarısı için gösterdikleri mücadeleyle alkış aldı.

Transfer yasağı olduğu için elindeki mevcut oyuncularla mücadele etmek zorunda kalan TFF 2.Lig ekibi Gümüşhanespor’a en büyük katkı Ordulu oyuncular Burak Demireğen ve Furkan Mızrak’tan geldi.

İlk devrede topladığı 18 puanla düşme potasının hemen üzerinde yer alan Gümüşhanespor’da hem yönetim hem de teknik heyet Ordulu futbolcuların performansından memnun kaldı.

Stoper mevkinde görev alan Burak Demireğen, 17 lig müsabakasının 16’sında görev alırken, 2Z,raat Türkiye Kupası karşılaşmasında da sahadaki yerini aldı. Toplam bin 579 dakika takımı için savaştı.

Sol bek ve sol açık oynayabilen bir başka Ordulu oyuncu Furkan Mızrak ise 17 lig maçının tamamında ilk 11’de görev aldı. Türkiye Kupası müsabakalarında da sahadaki yerini alan Mızrak, bin 740 dakika oyunda kaldı.

Gümüşhanespor ile olan sözleşmeleri 31 Mayıs’ta sona erecek olan Burak Demireğen ve Furkan Mızrak’a birçok takımdan teklifler gelirken, son kararı Ordulu oyuncuların vereceği belirtildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Furkan Mızrak Kiralık Gittiği Pazarspor’da Formayı Kaptı

Furkan Mızrak Kiralık Gittiği Pazarspor’da Formayı Kaptı

Sezon başında Orduspor 1967 A.Ş.’nin kadroya kattığı ilk futbolcu olan ancak sezonun ilk yarısında istediği süreleri bulamayan Furkan Mızrak devre arasında…
Galataspor, Perşembespor’dan Burak Demireğen’i Aldı

Galataspor, Perşembespor’dan Burak Demireğen’i Aldı

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve Play-Off B Grubu’nda üç maçta yedi puan alan Galataspor, sezonun ilk yarısında Bölgesel Amatör Lig…
Orduspor 1967 A.Ş.’de Forma Şansı Bulamayan Furkan Mızrak Takımdan Ayrıldı, İşte Yeni Takımı

Orduspor 1967 A.Ş.’de Forma Şansı Bulamayan Furkan Mızrak Takımdan…

TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni teknik direktör Sinan Yücer’in takımda gelecek göremediği ve takım bulmasını istediği Ordulu sol bek…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir