Mart 27, 2023

Gümüşhanespor’u Ordulular Sırtladı !

Orduspor’un altyapısından yetişen yetenekli futbolcular Burak Demireğen ve Furkan Mızrak, ligin ilk devresi itibariyle formasını giydikleri Gümüşhanespor’un başarısı için gösterdikleri mücadeleyle alkış aldı.

Transfer yasağı olduğu için elindeki mevcut oyuncularla mücadele etmek zorunda kalan TFF 2.Lig ekibi Gümüşhanespor’a en büyük katkı Ordulu oyuncular Burak Demireğen ve Furkan Mızrak’tan geldi.

İlk devrede topladığı 18 puanla düşme potasının hemen üzerinde yer alan Gümüşhanespor’da hem yönetim hem de teknik heyet Ordulu futbolcuların performansından memnun kaldı.

Stoper mevkinde görev alan Burak Demireğen, 17 lig müsabakasının 16’sında görev alırken, 2Z,raat Türkiye Kupası karşılaşmasında da sahadaki yerini aldı. Toplam bin 579 dakika takımı için savaştı.

Sol bek ve sol açık oynayabilen bir başka Ordulu oyuncu Furkan Mızrak ise 17 lig maçının tamamında ilk 11’de görev aldı. Türkiye Kupası müsabakalarında da sahadaki yerini alan Mızrak, bin 740 dakika oyunda kaldı.

Gümüşhanespor ile olan sözleşmeleri 31 Mayıs’ta sona erecek olan Burak Demireğen ve Furkan Mızrak’a birçok takımdan teklifler gelirken, son kararı Ordulu oyuncuların vereceği belirtildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!