”Gururluyuz, Mutluyuz”

Bu sezon Kadınlar Ligi olsun, Erkekler Ligi olsun tüm futbol liglerinde boy gösteren Rüsumat-4 Gençlikspor, hırslı, dirençli, mücadeleci yapısıyla her…

 ”Gururluyuz, Mutluyuz”

Bu sezon Kadınlar Ligi olsun, Erkekler Ligi olsun tüm futbol liglerinde boy gösteren Rüsumat-4 Gençlikspor, hırslı, dirençli, mücadeleci yapısıyla her daim dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Antrenör Hakan Yurdakul nezaretinde antrenmanlarına devam eden Rüsumat-4 Gençlikspor’da aile ortamı ön plana çıkarken, sporcular ve aileler iç içe verdiği görüntüyle adeta futbolseverleri imrendiriyor.

Rüsumat-4 Gençlikspor’un kapılarını kendisine açan Rüsumat ailesine, Ali başkana, Cem, Kadir, Bahri ve Sertaç hocalara teşekkür eden Yurdakul, Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde 3’ncü, Ordu 2.Amatör Küme’de ise ilk sezonlarını yaşadıklarını dile getirdi.

‘Gururluyuz, mutluyuz ve daha büyük işler yapacağımıza eminiz’ diyen Yurdakul, bundan sonra da çalışmaya devam ederek büyük başarılar yakalamak istediklerini söyledi.

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde Play-Off hedefine ulaşamasalar da tecrübe kazandıklarını söyleyen başarılı antrenör, yeni sezonda daha iyi bir Rüsumat-4 Gençlikspor izlettireceklerini ifade etti.

Genç ve Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda da Ordu’yu en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını aktaran Yurdakul, Yıldız Kızlar da Türkiye Yarı Finallerinde elendiklerini hatırlattı.

Rüsumat-4 Gençlikspor olarak bu sezon ilk kez Ordu 2.Amatör Küme’de de mücadele ettiklerini söyleyen Hakan Yurdakul, orada da savaşa devam ettiklerini dile getirdi.

Altyapılarda da var olduklarını hatırlatan başarılı çalıştırıcı, Rüsumat-4 Gençlikspor’un her alanda mücadele devam edeceğini kaydetti.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

”Şampiyonluk Umutlarını Son Haftaya Taşıdık”

”Şampiyonluk Umutlarını Son Haftaya Taşıdık”

Kadınlar 2.Ligi ekiplerinden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, ligde son deplasman maçında Yüksekova Belediyespor’u yenerken, şampiyonluk umutlarının son maça taşınması ile ilgili…
“Bizlere Destek Olanlardan Özür Diliyoruz”

“Bizlere Destek Olanlardan Özür Diliyoruz”

TFF Kadınlar 2.Ligi’nde son maçında Gazikentspor’a 3-0 kaybeden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor’da antrenörü Hakan Yurdakul çok az destek alabildiklerini ve kendilerime…
Hakan Yurdakul: ”Bu Bir Yardım İsteği Mesajıdır”

Hakan Yurdakul: ”Bu Bir Yardım İsteği Mesajıdır”

Geçen sezon mücadele ettiği TFF Kadınlar 3.Lig’den terfi ederek 2.Lig’e yükselen Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, yeni sezonda yine şampiyonluk mücadelesi verirken…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir