Mayıs 29, 2023

Özel Ordu Umut Hastanesi Ordu 1.Amatör Lig’de 13.haftasında Perşembespor ile Gülyalı Turnasuyuspor arasındaki maçta, Gülyalı Turnasuyuspor futbolcusu Güven Biber, kolu kırılan Güven Biber başarılı bir operasyon geçirdi.

2021-2022 sezonunda Play-Off hedefleyen ve sezonun en zor maçlarından birisini Perşembe deplasmanında Perşembespor ile oynayan Gülyalı Turnasuyuspor’da ligin son hafta öncesinde liderlik maçından karlı çıktı ancak Güven Biber’in sakatlığı camiayı üzdü.

Perşembespor ile deplasmanda karşılaşan ve 1-1 berabere kalan Gülyalı Turnasuyuspor’da talihsiz bir sakatlık geçiren tecrübeli orta saha oyuncusu Güven Biber, hemen hastahaneye kaldırılırken futbolcunun sol el bileğinin kırıldığı açıklandı. Biber, geçirdiği ameliyatın ardından tedavi sürecine geçti.

Ameliyatın ardından açıklamalarda bulunan Güven Biber:”Arayan soran herkezden Allah razı olsun. Ordu amatöründe iyi işler yapmışız ki arayan soran çok çok oldu. Herkesin ilgisine sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca Perşembeden lider dönen arkadaşlarımı da tebrik ederim” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!