• Kasım 7, 2023
  • No Comment
  • 127

Hakan Macit, Bölgesel Amatör Lig Ekibi İle Anlaştı

Futbol oynadığı dönemde Orduspor forması giyen ve iki sezon boyunca Orduspor savunmasında başarı ile ter döken Hakan Macit, Bölgesel Amatör…

 Hakan Macit, Bölgesel Amatör Lig Ekibi İle Anlaştı

Futbol oynadığı dönemde Orduspor forması giyen ve iki sezon boyunca Orduspor savunmasında başarı ile ter döken Hakan Macit, Bölgesel Amatör Lig ekibi Arsin İdmanyurdu Spor Kulübü’nün yeni teknik direktörü oldu.

Orduspor’da 2008-2009 sezonunun başında Pazarspor’dan transfer olan Hakan Macit, Mor-Beyazlı forma ile iki sezon boyunca 51 karşılaşmaya çıkmıştı. Tecrübeli savunma oyuncusu son olarak 1461 Trabzon Futbol Kulübü forması ile yeşil sahalara veda ederken daha sonrasında ise teknik direktörlük kariyerine başlamıştı. Hakan Macit, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Arsin İdmanyurdu Spor Kulübü ile anlaştı.

Trabzon Doğanspor’da antrenörlük kariyerine başlayan ve akabinde 1461 Trabzon ve Trabzonspor’da U15 teknik sorumlusu olan Hakan Macit, daha sonrasında Yalovaspor’da antrenör olmuştu. Hakan Macit daha sonrasında ise takımlarda birinci adam Yomraspor’da görev almıştı. Hakan Macit, 2020-2021 sezonunda 2.Lig’de Pazarspor’da da teknik direktörlük yaparken Bölgesel Amatör Lig’de Arsin İdmanyurdu Spor Kulübü ile anlaştı.

Hakan Macit’in teknik direktörlüğünü yaptığı Arsin İdmanyurdu Spor Kulübü ligde şu ana kadar sahaya çıktığı dört karşılaşmada beş puan topladı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir