Mart 27, 2023

Hakan Yurdakul’dan Perşembespor’a Teşekkür !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü ile Perşembespor maçı konuk ekibin 6-0 galibiyeti ile biterken, maçın içerisinde yaşanan Fair-Play hareketine ev sahibi ekibin antrenörü Hakan Yurdakul kayıtsız kalmadı.

2021-2022 sezonunda Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig A Grubu’nda Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü, Perşembespor’u konuk etti. Konuk ekip olan ve liderlik için hesaplar yapan Perşembespor rakibi karşısında galibiyeti 6 golle alarak haftayı 3 puanla kapattı.

İki ekip arasında oynanan karşılaşma içerisinde yaşanan bir pozisyonda ise ev sahibi Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü’nde iki futbolcunun sakatlıklarından dolayı yerde olmasını avantaj olarak kullanmak istemeyen Perşembespor futbolcuları, atağa çıkmak üzereyken meşin yuvarlağı auta göndererek Fair-Play örneği sergileyen bir hareket yaptı.

Karşılaşmanın ardından ise Ordu Amatörü’nde Gattuso lakabı ile bilinen ev sahibi ekibin antrenör Hakan Yurdakul yaptığı açıklamada: ‘Müsabakalar gelir geçer, galibiyetler olur mağlubiyetler olur, beraberlikler olur, hararetli olur. Hepsi var bu maçların içinde fakat Cumartesi günü oynadığımız Perşembespor maçında yerde yatan iki futbolcumuzu görüp gole giderken topu bilerek auta atan Perşembespor’u ,hocaları Levent Yanık, kaptanları Esengül Uğur Kartal, yönetici Suat Otur, Başkanları Erol Batuk Remzi Sönmez ve kaleci antrenörü Volkan Alkan’ı tebrik ediyorum. Sporcu sağlığına önem verdikleri için teşekkür ederim’ diyerek rakiplerine teşekkür etti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!