• Nisan 4, 2024
  • No Comment
  • 305

Hamza Hamzaoğlu ve Bilal Kısa Ordu’da Yeniden Bir Arada

Fatsa Belediyespor ile Akhisarspor arasında oynanan 3.Lig maçında daha önce birçok kez aynı takımda yer alan Hamza Hamzaoğlu ve Bilal…

 Hamza Hamzaoğlu ve Bilal Kısa Ordu’da Yeniden Bir Arada

Fatsa Belediyespor ile Akhisarspor arasında oynanan 3.Lig maçında daha önce birçok kez aynı takımda yer alan Hamza Hamzaoğlu ve Bilal Kısa yeniden bir araya gelirken, tecrübeli teknik direktör Hamza Hamzoğlu Akhisarspor’da yardımcı teknik direktör olan Bilal Kısa’yı tribünden destekledi.

Akhisarspor’da uzun süre teknik direktörlük yaptıktan sonra Galatasaray’da görev almaya başlayan ve Sarı-Kırmızılı takıma ilk transferini Bilal Kısa olarak yapan Hamza Hamzaoğlu, bu süreçte Galatasaray’da şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Galatasaray serüveninde 352 güne üç kupa sığdırmasına rağmen daha sonra takımdan gönderilen Hamza Hamzaoğlu, bu süreçte Bilal Kısa’ya verdiği forma şansı ile de zaman zaman eleştirilmişti zaman zaman ise olumlu karşılanmıştı. Bilal Kısa ile Hamza Hamzaoğlu, yıllar sonra ise Ordu Fatsa’da Fatsa İlçe Stadyumu’nda bir araya geldi.

TFF 3.Lig’de mücadele eden Akhisarspor hafta içinde oynanan maçta Fatsa Belediyespor’un rakibi olurken, eski futbolcu Bilal Kısa takımda yardımcı antrenörlük görevini sürdürüyor. Teknik Direktör İsa Turan’ın ekibinde yer alıyor. Hamza Hamzaoğlu ise eski teknik direktörü olduğu müsabakayı tribünden takip etti ve Fatsa Belediyespor taraftarlarından da yoğun ilgi gördü. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve taraftarlar da Hamza Hamzaoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Akhisarspor yardımcı antrenörü Bilal Kısa, futbolculuğu döneminde Malatyaspor, Akhisarspor, Galatasaray ve Bursasspor’da birlikte çalıştığı teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile Kayserispor’da teknik ekibinde de görev almıştı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir