- Nisan 11, 2024
- No Comment
- 171
Harun Özcan Orduspor 1967 A.Ş. Tribünlerinde
Ordulu forvet oyuncusu olan ve bu sezonun ilk yarısında diz bağları koptuğu için sezonu kapatan Harun Özcan, Bayram öncesinde geldiği…
![Harun Özcan Orduspor 1967 A.Ş. Tribünlerinde](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/02/Screen-Shot-1444-07-26-at-04.43.17-1.png)
Ordulu forvet oyuncusu olan ve bu sezonun ilk yarısında diz bağları koptuğu için sezonu kapatan Harun Özcan, Bayram öncesinde geldiği Ordu’da Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan Orduspor 1967 A.Ş. ile Muş 1984 Muşspor maçının tribünden takip etti.
TFF 3.Lig’de geçen sezon Orduspor 1967 A.Ş.’de kiralık olarak forma giyen ve attığı 17 golle takımın en golcü ismi olarak sezonu tamamlayan Harun Özcan, yeni sezonda ise 2.Lig ekibi Kuzey Marmara A.Ş. Arnavuköy Belediyesi Gençlik ve Spor’a transfer olmuştu. Özcan, antrenmanda ise talihsiz bir sakatlık geçirmişti. Bu sezon yeni takımında ligde gol atamayan ve son olarak 17.haftada forma giyen Özcan, eski takımı Orduspor 1967 A.Ş.’yi tribünden takip etti.
Orduspor 1967 A.Ş.’nin geçtiğimiz Pazar günü Yeni Ordu Stadyumu’nda oynadığı Muş 1984 Muşspor maçında tribündeki yerini alan Harun Özcan, protokol tribününden maç izledi. Harun Özcan’ın sakatlığının izlerini silmeye çalıştığı ancak bu süreçte kilo aldığı gözlemlendi. Orduspor 1967 A.Ş.’de forma giymeden önce Eyüpspor’da ciddi bir ameliyat geçiren ve uzun süre sahalardan uzak kalan Harun Özcan yeni sezonda sahalara dönecek.
Harun Özcan’ın yeni sezonda Orduspor 1967 A.Ş. formasını yeniden giyme olasılığının ise yüksek olduğu öğrenildi.
SAMET KARADAĞ