• Temmuz 21, 2022
  • No Comment
  • 78

Hatipli Eskipazarspor Antrenör Değişikliğine Gitti !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Hatipli Eskipazarspor, yeni sezon öncesinde antrenör değişikliği yaparak göreve Faruk Demir’i getirdi.…

 Hatipli Eskipazarspor Antrenör Değişikliğine Gitti !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Hatipli Eskipazarspor, yeni sezon öncesinde antrenör değişikliği yaparak göreve Faruk Demir’i getirdi.

2021-2022 sezonunda Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden ve grubu 5.sırada bitirerek Play-Off şansını kaçıran Hatipli Eskipazarspor’da hareketlilik başladı.

Yeşil-Beyazlı ekipte kurucu üyelerinden birisi olan ve aynı zamanda antrenörlük yapan Cumhur Yılmaz’ın yeni sezonda görevinden affını istemesi üzerine çalışmalar yapılırken, Faruk Demir ile anlaşmaya varıldı. Kariyerinde Orduspor forması da giyen ve futbolu bıraktıktan sonra antrenörlük kariyerinde de birçok takımda deneyim kazanan Faruk Demir yeni sezonda Hatipli Eskipazarspor’un başında olacak.

Hatipli Eskipazarspor Kulübü’nden yapılan açıklamada: “Futbol hayatında Orduspor ve 2.Lig ile 3.Lig’de birçok profesyonel takımlarda başarıya imza atan, hocalık döneminde de Bölgesel Amatör Lig ve Amatör takımlar çalıştıran saygı değer hocamız Faruk Demir’e Hatipli Eskipazarspor Kulübü olarak aramıza hoşgeldin diyoruz.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Eskipazarspor ‘Liman’dan Play-Off İle Çıktı ! 3-1

Eskipazarspor ‘Liman’dan Play-Off İle Çıktı ! 3-1

Ordu 1.Amatör Lig’de son haftanın en kritik maçında Eskipazarspor, Kirazlimanıspor’u geriden gelerek yendi ve Play-Off’a kalan takım oldu. 2022-2023 sezonunda Ordu…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir