• Mayıs 21, 2019
  • No Comment
  • 78

Hayrettin Osma Son Yolculuğuna Uğurlandı !

Orduspor’un eski futbolcusu ve yöneticisi olan Hayrettin Usta’nın vefati Ordu şehrini büyük üzüntüye boğarken, orta camide yapılan cenaze namasının ardından…

 Hayrettin Osma Son Yolculuğuna Uğurlandı !

Orduspor’un eski futbolcusu ve yöneticisi olan Hayrettin Usta’nın vefati Ordu şehrini büyük üzüntüye boğarken, orta camide yapılan cenaze namasının ardından Osma son yolculuğuna uğurlandı.

1990-1991 sezonunda Orduspor takım kadrosunda yer alan ve kariyerinde kiralık olarak gittiği MKE Çankırıspor forması ile 3.Lig’de 6 karşılaşmaya çıkan Hayrettin Osma’nın vefatı sevenlerini üzmüştü. Orduspor’da yöneticilik yapan ve Benetton mağazasının da uzun yıllar işletmeciliğini yaparken, Orduspor ile sponsorluk işlenin yürüyen Hayrettin Osma 54 yaşında hayata gözlerini yummuştu.

Ordu ASFK yönetim kurulu üyesi ve Ordu Futbol il temsilcisi Ali Osman Osma’nın da ağayi olan Hayrettin Osma’nın cenazesi Orta Camiinde kılınan ikindi namazından sonra kısacık köyünde toprağa verildi.

Cenaze namasına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı, Altınordu Belediye Başkanı, Ordu Valisi, Gençlik ve Spor İl Müdürü, TÜFAD Başkanı, ASFK Başkanı, Orduspor Yönetimi ve Hayrettin Osma’nın sevenleri katılırken, Osma’ya son görevlerini yaptılar.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir