”Hedefi Olan Bir Takımımız Var”

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da, yeni sezon öncesinde alınan iyi sonuçların ardından Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’dan önemli açıklamalar geldi.

2020-2021 sezonu öncesinde kadro yapılanması olarak biraz geç kalan ve sezon öncesinde kampa gidemeyen Fatsa Belediyespor, herşeye rağmen lige fırtına gibi giriş yaptı. Sarı-Lacivertli ekip, Misli.com 3.Lig’de mücadele ettiği son 3 yıldır en iyi sezon başlangıcı yaparken, camiada ise umutlar sezon iki yılın hedefine göre değişti.

Fatsa Belediyespor’a verdiği desteklerle dikkat çeken Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise takımın aldığı önemli sonuçların ardından hedefinin 2.Lig olduğunu belirtti. Kibar yaptığı açıklamada “Fatsa Belediyespor ilçemizin en önemli markasıdır. Fatsa Belediyespor’a her zaman sahip çıkacağız. Aldığı sonuçlarla bu sezon çok umutluyuz. Hedefi olan bir takımımız var ve 2.Lig’e çıkmak istiyoruz. Her maçta hedefimiz 3 puan. Pandemi dönemi en kısa sürede bitip taraftarlarımızda da takıma kavuşunca bu başarı daha da yükselecektir. Taraftarlar Çatılardan takımlarına destek veriyorlar. Onları da tebrik ediyorum. Hep birlikte Fatsa Belediyespor’u başarı için destekleyeceğiz” dedi.

İbrahim Etem Kibar, Fatsa Belediyespor iç sahada oynadığı maçları kaçırmazken dış sahada ise gidebildiği maçlara giderek takımın yanında olmaya devam ediyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!