”Hedefimiz Doğrultusunda İlerlemek İstiyoruz”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol işletmeciliği ve Spor Kulübü’nde tecrübeli orta saha oyuncusu Bora Sarıkaya açıklamalarda bulundu.

Ordu 1.Amatör Lig’de Altınordu Belediyespor ve Orduspor’da şampiyonluk sevinçleri yaşayan Bora Sarıkaya, geçen sezonun başında ise Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne transfer olmuştu. Yeni takımında da ligde şampiyonluk kovalayan Sarıkaya, Play-Off maçları öncesinde takımının ligi lider bitirmesinde katkı sağlamıştı.

Covid-19 pandamı süreci nedeniyle grup liderlerinin Bölgesel Amatör Lig’e yükseltildiği Ordu 1.Amatör Lig’de geride kalan sezonda oynadığı maçlarda 6 gol atan Bora Sarıkaya, yeni sezonda da takımı ile devam kararı aldı. Sarıkaya yeni sezon antrenmanlarını sürdürdüklerini söylerken: ”3-3.5 aydır yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Liglerin ne olacağı şu an belirsiz ancak burada herşey güzel. Başkanımız, hocalarımız ve dışardan gelen arkadaşlarımız ile birlikte herşey futbol için elverişli. Bizim bir hedefimiz var ve hedefimiz doğrultusunda ilerlemek istiyoruz. Ordu şehrine ve taraftarlarına inancımız sonsuz.” dedi.

1995 doğumlu orta saha oyuncusu Bora Sarıkaya: ”Şu an tek isteğimiz ve temennimiz liglerin başlama tarihinin açıklanmasını istemek. Bu süreç tüm Türkiye’yi yıprattı ancak bizi biraz daha fazla yıprattı. Temennimiz bir an önce maçların oynatılması. Biz ligler başladıktan sonra şampiyonluk olmak için elimizden geleni yapacağız. Taraftarlarımızın da bize destek olacağına inancımız sonsuz.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!