- Temmuz 2, 2023
- No Comment
- 76
Hem Başkan Adayı Çıkmadı Hem de Çoğunluk
Şükrü Bodur’un başkanlığı bıraktığını açıklamasının ardından Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı alan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde planlanan ilk kongre ertelendi.…
Şükrü Bodur’un başkanlığı bıraktığını açıklamasının ardından Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı alan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde planlanan ilk kongre ertelendi.
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sessizlik ve kararsızlık devam ediyor. 3.5 sezondur takımın başkanlığını yapan ve bu sezon Play-Off Finali’nde alınan mağlubiyetle görevi bırakacağını açıklayan Şükrü Bodur’un kararının ardından henüz başkan adayı çıkmadı.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetim kurulu toplantısının ardından ise Olağanüstü Genel Kurul tarihleri açıklanmıştı. 2 Temmuz’da yapılması beklenen 52 Orduspor Futbol Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurul toplantısında ise çoğunluk sağlanamadı. Ordu ekibinin Seçimli Genel Kurulu bir hafta sonraya ertelendi.
Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde önümüzdeki hafta yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkan adayı çıkmaması halinde kulübün kayyuma kalabileceği konuşulmaya başlandı.
SAMET KARADAĞ