Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde forma giyen savunma oyuncusu Necdet Apaydın yaptığı müdahalelerle alkış alırken, bu sezon rakip filelere 3 gol göndermeyi başardı.

Ordu Futbolu’nun aranan stoper oyuncularından birisi olan Necdet Apaydın, bu sezon formasını giydiği Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde de kendisinden beklenen performansı gösterdi. Yeni takımıyla sezonu sadece iki gol yiyerek tamamlayan Necdet Apaydın, takımın yediği golden daha fazlasını rakip filelere göndermeyi başardı.

Futbola Altınordu Belediyespor’da başlayan 1993 doğumlu Necdet Apaydın, 2010-2011 yılında Orduspor altyapısına geçiş yaptı. Apaydın o sezon Bölgesel Gençlik Geliştirme U18 yılında Mor-Beyazlı formayı 10 kez giydi ve bir sezon sonra şu anki takımı Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne imza attı. O dönem Altaş Soyaspor ve Soyaspor Gençlik adıyla BAL’da mücadele eden takımda genç yaşına rağmen iki sezonda 33 maça çıktı.

Takımın 1.Amatör’e düşmesiyle Ünye 1957 Spor’un yolunu tutan Necdet Apaydın, bir sezon sonra ise Ulubey Belediyespor’a transfer oldu. Ulubey Belediyespor’da şampiyonluklar yaşamasına rağmen BAL’a çıkamayan takımın parçası olan Necdet Apaydın, geçen sezon Orduspor forması ile 20 maça çıkarak şampiyonlukta büyük rol oynamıştı.

Yeni sezonda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne transfer olan Necdet Apaydın, sezon sonunda şampiyonluk yaşayarak kariyerine bir kupa daha eklemek istiyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!