Hilmi Güler’in, Bu Orduspor Projesi de Yarım Kaldı !

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Orduspor’u eski günlerine geri getireceğim açıklamasını yerine getirememesinin ardından Orduspor ile ilgili duvar resmini projesini de başlamadan bitirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Ordu’da geçtiğimiz günlerde şehrin bazı bölümlerinde yer alan duvarlara resmi yapılması ortaya renki bir görüntü getirmişti. Ordu Büyükşehir Belediyesi Mehmet Hilmi Güler’in talimatı ile yapılan bu proje ilk olarak 27 Mayıs tarihinde açıklanmış ve geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı.

Mehmet Hilmi Güler’in 27 Mayıs tarihinde twitter’den açıkladığı proje ile ilgili Ordulu futbolseverlerin ilgisini çeken görsel, 19 Eylül Stadyumu yanında bulunan Atos binasının cephesine yapılacak olan Orduspor görseliydi. ‘Ordu’daki boş bina duvarlarını, şehrin ruhunu yansıtan görsellerle süslemeye başladık.’ açıklaması ile projeyi duyuran ve ilk resimde Orduspor görseline yer veren Mehmet Hilmi Güler, daha sonra ise bu görselin tamamlanmış halini paylaşmadı.

Seçim öncesinde yaptığı açıklamalarda göreve gelmesi halinde Orduspor’u eski günlerine getireceği söyleyen Mehmet Hilmi Güler ”Bütün imkanlar Ordu gençliğinin ve mor beyazlı Orduspor’un olması için seferber edilecek. Zaten bununla ilgili sözüm vardı, ben de tüm sözlerini yerine getiren biriyim. Bunu da yerine getireceğiz inşallah.” demiş ancak bu sözünü yerine getirmemişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!