Mayıs 29, 2023

“Hocamız İsterse Transfer Yapacağız”

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, Bolu’da bulunan takımı yakından takip ederken gelecek ve gönderilen oyuncular hakkında açıklamalarda bulundu.

2021-2022 sezonu öncesinde 2.Etap çalışmalarını Bolu’da sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur, takım kampında yakın temas halinde. Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ile sürekli görüşme halinde olan Bodur, transfere devam edeceklerini söyledi.

2.Lig hedefi olan bir takım olduklarını belirten Şükrü Bodur, gönderilen oyuncuların bu hedef için ayak uydurma problemi yaşadıklarını belirtirken: “Biz bir dikenli yola giriyoruz. Bize her futbolcunun ayak uydurması lazım. Herkesin kalbimi yüreğini koyması lazım. Bazı arkadaşlar bunu gerçekleştiremeyince mecburen yollarımız ayrıldı.” ifadelerini kullandı.

Bu sezon takımı komple değiştiren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde transferlerin devam edeceğini belirten Bodur: “Teknik Direktörümüz Cüneyt Tiryaki Bolu’daki çalışmaları titizlikle takip ediyor. Transfer süreci 5 Eylül’e kadar devam ediyor. Hocamızın istekleri doğrultusunda transfer yaparız. Eğer eksiğimiz varsa o eksikleri tamamlayacağız.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!