Hünkar Mutlu: ‘’Orduspor’un Süper Lig’de Maçlarını Anlattım’’
TRT Spor’da yayınlanan “Teknik Analiz Programı” moderatörü Hünkar Mutlu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen…
TRT Spor’da yayınlanan “Teknik Analiz Programı” moderatörü Hünkar Mutlu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen programda Ordu’yu öve öve bitiremedi.
Hünkar Mutlu, Eski Süperlig Hakemi Yorumcu Bünyamin Gezer ve Eski Futbolcu Yorumcu Tarık Üstün Ordu’da Türk Futbolunu masaya yatırdı. TRT Spor’da yayınlanan “Teknik Analiz Programı” Moderatörü olan Hünkar Mutlu, bu programda da moderatörlük yaparken programın açılışında Ordu’nun güzelliklerinden bahsetti.
Orduspor’un Süper Lig’de olduğu dönem Ordu’ya geldiğini belirten Hünkar Mutlu: ‘’Daha önce Orduspor Süper Lig’deyken maçlarını anlatmak için Ordu’ya gelmiştim. Ordu inanılmaz değişmiş, sayın bakanımıza teşekkür ediyorum. Neşet Ertaş’ın bir sözü var ‘’Güneşe gülle at, karartır mı hiç? İnsan olan insan darıltır mı hiç? Allah sevmediğini yaratır mı hiç?’’ bende bir ekleme yapmak istiyorum ‘’Allah sevmediğini Ordu’ya gönderir mi hiç?’’ dedi.
Ordu’nun çok sakin ve güzel şehir olduğunu söyleyen Mutlu: ‘’Allah’ın sevdiği kulu olduğumuzu iki gün boyunca gösterdiğimiz için sizlere teşekkür ediyoruz. Ordu’ya bayıldık, gezilecek onlarca yer varmış. Bir kez daha geleceğiz. İnstagram’dan paylaştığımda herkes sordu. Siz çok şanslısınız, Ordu çok sakin bir şehir. Çok güzel bir şehir.’’ ifadelerini kullandı.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER