Mart 27, 2023

”Huzurlu Bir Şekilde Devam Etmek İstiyoruz”

Ligde oynadığı son 3 maçı kaybeden Orduspor 167 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde Teknik Direktör Telat Özden bir şeylerin yanlış gittiğini ve sorunları çözerek huzurlu bir şekilde devam etmek istediklerini söyledi.

TFF 3.Lig’de mücadele ettiği ilk sezona iyi başlangıç yapan ancak son haftalarda kötü sonuçlar alarak taraftarlarını üzen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde hedef yeniden yenilmeme serisi. Mor-Beyazlı ekip son 3 maçtır kaybeden taraf olurken, Teknik Direktör Telat Özden ise takımda sorunların olduğunu itiraf etti.

Sırasıyla Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Esenler Erokspor ve İçel İdman Yurdu’na kaybeden Ordu temsilcisinde Telat Özde yaptığı açıklamada: ”Üç haftadır yeniliyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Bir şeyler doğru gitmiyor. Bunun üzerinde durmamız lazım. Bu camia en iyisini hak ediyor. Daha iyi çalışarak takımımızı hak ettiği yere getireceğiz. Fethiyespor maçından sonra takımda bir düşüş oldu. Sonra da toparlanamadık. Aslın müsabakaya çok iyi başladık. Pozisyonlara da girdik. Bunları değerlendiremeyince mağlup olduk” açıklamasını yaptı.

Takımda özellikle orta sahada sakatlanan futbolcuların yerini dolduramadıklarını belirten ve bu eksiklerin oyun anlayışlarını değiştirdiğini söyleyen Telat Özden: ”Onların olmadığı bir ortamda gol pozisyonu üretmekte bile sıkıntı yaşıyoruz. O bizi çok zorluyor. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü olarak zor bir dönemden geçiyoruz. El birliğiyle bu süreçten çıkıp yolumuza huzurlu bir şekilde devam etmek istiyoruz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!