İbrahim Etem Kibar Sahaya İndi !

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 19 Mayıs tarihinde Fatsa Belediyeli gençlere teklifte bulunduğu futbol müsabakasından 5-3 gelip ayrıldı.

Sezonun bitmesine rağmen Fatsa Belediyesi’nde futbol coşkusu devam ediyor. Fatsa Belediyespor’a verdiği destekle bilinen ve futbolun içerisinde olan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’dan gençlere futbol müsabakası teklifi geldi.

Fatsa İlçe Stadyumu’nda Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar ve protokoller ile gençler karşı karşıya geldi. İki ekibin centilmence mücadelesinde 8 gol çıkarken, İbrahim Etem Kibar’ın takımı 5-3 kazandı.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar: ”19 Mayıs günü saat 19.19’da İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile birlikte ilçemizin sporla ilgilenen gençleri ile birlikte ilçe protokolü olarak sembolik olarak futbol müsabakası gerçekleştirdik. Gayet centilmence geçen bu müsabaka için tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. Tüm ulusumuzun ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.” dedi.

Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar ise yorulduğunu belirterek: ”Güzel bir maç oldu. Gençler bizi yordu ama 5-3 kazandık. Biz de genciz aslında. Güzel maç oldu.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!