Mart 31, 2023

Fatsa Belediyespor’a verdiği maddi ve manevi desteklerle dikkat çeken Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni sezon öncesinde antrenmanı ziyaret etti.

2021-2022 sezonu öncesinde hazırlıklarına Fatsa İlçe Stadyumu’nda sürdüren Fatsa Belediyespor’da, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar antrenmanı yakından takip etti. Kibar, Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar ile antrenmanı birlikte takip ederken, antrenmanın ardından teknik heyet ve futbolculara tatlı ikram etti.

Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar, antrenmana yapılan ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getirdi. Sarı-Lacivertli ekibin sosyal medya hesabından ise konuyla ilgili olarak ‘Fatsa Belediye Başkanımız syn. İbrahim Etem Kibar, yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takımımızı ziyaret etti. Teknik ekip ve futbolcularımıza başarılar dileyen Kibar, antrenman sonrası kendi elleriyle tatlı ikram etti.’ ifadelerine yer verildi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise sosyal medya hesabından “Büyük bir aşkla sevdiğim Fatsa Belediyespor’umuzun yeni sezona tam konsantre hazırlandığı antrenmanına katıldık. Fatsa’mızın gururunu, gönlümüzün değişmez şampiyonunu zirveye taşımak için bu sezon canla başla çalışacağız. Yeni sezonda takımımıza başarılar diliyorum.” açıklamasını yaptı.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!