Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden dört takımdan ikisi olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Altınordu Belediyespor’un bu sezon başkanlığını Savaş Şimşek yapıyor.

2020-2021 sezonunda henüz başlamayan ve ertelenmesi tepkilere neden olan Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon Ordu’yu 4 takım temsil edecek. Geçen sezon ligde mücadele eden Ünye 1957 Spor ve Altınordu Belediyespor’un yanı sıra bu sezon Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile Ulubey Belediyespor’da Bölgesel Amatör Lig’de boy gösterecek.

Liglerin başlamasından önce ise dikkat çeken detaylardan birisi Ordu Futbolu’nu Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan 4 takımın sadece 3 farklı başkanı olması oldu. Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile adını Ordu Gücü Futbol Kulübü olarak değiştirmesi beklenen Altınordu Belediyespor’un başkanlığını Savaş Şimşek yapıyor.

Geçen sezon Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü başkanlığı ile göreve başlayan Savaş Şimşek, sezon başında Yeni Mahalle 52 Spor olan takımın adını değiştirerek Ordu 1.Amatör Lig’de mücadeleye başlamıştı. Savaş Şimşek, isim değişikliği ile sezona başlaması beklenen Altınordu Belediyespor’un ise antrenmanlarını yakından takip ediyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!