• Nisan 22, 2019
  • No Comment
  • 89

İki Şampiyon Karşılaştı, Ordulular Kupa Kaldırdı !

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubu’nda şampiyon olan Beyoğlu Yeni Çarşı ve İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubu’nda…

 İki Şampiyon Karşılaştı, Ordulular Kupa Kaldırdı !

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubu’nda şampiyon olan Beyoğlu Yeni Çarşı ve İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubu’nda şampiyon olan Ortaköyspor arasında oynanan final maçında kazanan Beyoğlu Yeni Çarşı oldu.

Bu sezon kariyerlerine İstanbul Amatör Lig’de devam eden Ordulu futbolcular sezonu şampiyon tamamladı. Ortaköyspor’da forma giyen Ordu Mesudiye doğumlu Yunus Emre Şenoğlu ve Volkan Dinç ile Beyoğlu Yeni Çarşı forması giyen Güven Şen takımları ile kupa kaldırmayı başardı.

Yunus Emre Şenoğlu ve Volkan Dinç’in forma giydiği Ortaköyspor, 2018-2019 sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig B Grubu’nda Şampiyon olurken Bölgesel Amatör Lig’e yükseldi. İstanbul Süper Amatör Lig A Grubu’nda ise şampiyon olan Beyoğlu Yeni Çarşı ise önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek diğer takım oldu.

Ortaköyspor takımı kadrosunda 2016’da İstanbul Mesudiyespor ve geçen sezon Orduspor’da forma giyen Bünyamin Küçükosman’da yer alıyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Mesudiyeli Başkan ve Futbolcular Destek Bekliyor

Mesudiyeli Başkan ve Futbolcular Destek Bekliyor

İstanbul Süper Amatör’de aldığı başarılı sonuçlarla Klasman Grubu’na kalan Beykoz 1908’de Mesudiyeli Başkan ve futbolcuların hedefi Bölgesel Amatör Lig. Birçok Ordulu…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir