- Nisan 27, 2023
- No Comment
- 69
İlk 11’e Isınırken Şimdi Kart Cezalısı !
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Yavuz İncedal ile daha fazla şans bulmaya başlayan Yusuf Mert…
![İlk 11’e Isınırken Şimdi Kart Cezalısı !](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/11/311308138_547366690728068_2003763821125547261_n-1.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Yavuz İncedal ile daha fazla şans bulmaya başlayan Yusuf Mert Tunç, hafta sonu oynanacak olan Karşıyaka maçında cezasından dolayı forma giyemeyecek.
Spor Toto Süper Lig ekibi İstanbulspor’dan kiralık olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olan ancak sezon başından bu yana istediği süreleri alamayan 22 yaşındaki forvet oyuncusu Yusuf Mert Tunç, son haftalarda Teknik Direktör Yavuz İncedal’ın en güvendiği isimlerden birisi olmuştu. Ligde son dört maçta ilk 11’de sahaya çıkan Tunç, Karşıyaka maçında forma giyemeyecek.
52 Orduspor Futbol Kulübü formasıyla bu sezon 20 maça çıkan ve hücum oyuncusu olmasına rağmen bu maçlarda sadece 1 gol ve 1 asistlik bir performans ortaya koyan Yusuf Mert Tunç, son oynanan Eskişehirspor maçının 24.dakikasında gördüğü sarı kart ile bu sezon ligde oynadığı maçlarda dördüncü sarı kartını görmüş oldu.
Yusuf Mert Tunç’un devre arasında takımdan ayrılması gündeme gelmiş ancak Eskişehirspor’a transfer olma ihtimali olan futbolcunun transferinin 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur’un veto ettiği duyulmuştu.
SAMET KARADAĞ