Mayıs 28, 2023

”İlk Hedefimiz İmdat Musa Yıldırır”

Teknik Direktör Şirahman Berber’in görevi bıraktığı Ünye 1957 Spor’da basın sözcüsü Mithat Yağar, teknik direktörlük konusunda İmdat Musa Yıldırır ile görüşerek olumlu sonuç alınmasını bekliyor.

2019-2020 sezonu öncesinde Afyon kampını tamamlayan Ünye 1957 Spor’da, kamp sonrası teknik direktör Şirahman Berber görevi bırakmıştı. Hemen akabinde teknik direktörlük görevi için Sebahattin Akbayrak ile anlaştıklarını açıklayan ancak sonra paylaşımları silen Ünye 1957 Spor’da basın sözcüsü Mithat Yağar açıklamalarda bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan kulüp basın sözcüsü Mithat Yağal, ”Daha önceden takımımızın başında bulunan Şirin Berber hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Şirin hocadan sonrada takım olarak herhangi bir değişikliğe gitmedik. Kamuoyunda oluşan dedikodulara itibar edilmemesi gerek takımımız için gerek Ünye’miz için sağlıklı olacaktır. Bundan sonraki süreçte ise daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Kulüp Başkanımız Hamza Alp ile beraber takım hocamız İmdat Musa Yıldırır ile bir anlaşma gerçekleştirilecektir. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diler, hem Ünye’miz için hem de takımımız için yeni bir başlangıç olacağına inanıyoruz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!