Mart 29, 2023

Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’da, ligin dördüncü haftasında deplasmanda alınan Sebat Gençlikspor maçında alınan mağlubiyetin ardından Teknik Direktör Çağlar Çakır ile yollar ayrıldı.

2021-2022 sezonuna şampiyonluk parolası ile başlayan ve Bölgesel Amatör Lig’in ilk 3 haftasında rakiplerini yenerek 9 puanla zirvede yer alan Ünye 1957 Spor, dördüncü haftada ise Trabzon’d ilk kaybını yaşadı. Sebat Gençlikspor’a 3-1 kaybeden Yeşil-Beyazlı ekipte fatura teknik direktör kesildi.

Pazar günü oynana karşılaşma sonrasında bir anda toplanan Ünye 1957 Spor yönetimi mağlubiyetin üzerinden 24 saat geçmeden karar aldı ve teknik direktör Çağlar Çakır’ı görevden aldı. Ünye 1957 Spor’dan yapılan açıklamada, ”Teknik direktörümüz Çağlar Çakır ile karşılıklı anlaşarak yolarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine bu güne kadar emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Çağlar Çakır ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Ünye 1957 spor yönetim kurulu ile yapmış olduğumuz toplantı neticesinde kan değişikliğinin olması gerektiği tarafıma bildirilmiş ve yollarımız ayrılmıştır. Bu süreç de bize destek olan herkese ve büyük ünyespor taraftarına çok teşekkür ederim. Ünye 1957 sporumuza bumdan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Saygılarımla” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!