- Ekim 12, 2023
- No Comment
- 287
İlk Kez Orduspor 1967 A.Ş. Maçını Yönetecek
TFF 3.Lig 4.Grup’ta altıncı haftada İzmir’de oynanacak olan Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. – Orduspor 1967 A.Ş. maçının hakemi Onur Güneş…
![İlk Kez Orduspor 1967 A.Ş. Maçını Yönetecek](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/hakemm.jpeg)
TFF 3.Lig 4.Grup’ta altıncı haftada İzmir’de oynanacak olan Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. – Orduspor 1967 A.Ş. maçının hakemi Onur Güneş olurken, Güneş ilk kez Orduspor 1967 A.Ş. maçında görev alacak.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yeni haftada görev alacak olan hakemlerin ataması yapıldı. TFF 3.Lig’de oynanacak olan birçok karşılaşmada da görev alacak olan hakemler belli olurken Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. – Orduspor 1967 A.Ş. arasında Bergama 14 Eylül Stadyumu’nda oynanacak olan maçı Ankara Bölgesi’nden Onur Güneş yönetecek.
2023-2024 sezonunda şu ana kadar üç karşılaşmada görev alan Onur Güneş bu karşılaşmalarda 22 sarı kart ve 1 kırmızı kart çıkardı. Onur Güneş, Orduspor 1967 A.Ş.’nin geçen sezon Yeni Ordu Stadyumu’nda oynadığı Amberçay Eynesil Belediyespor maçında dördüncü hakem olarak görev alırken bu maçın ardından ise Fatsa Belediyespor ile Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. maçında orta hakem olmuştu.
Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. – Orduspor 1967 A.Ş. arasında Pazar günü oynanacak olan maçta Onur Güneş’in yardımcıları ise Caner Kurt, Demirhan Emir ve Bekir Özcan oldu.
SAMET KARADAĞ