TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun ilk yarısında kalesine duvar ören Cantuğ Temel, ikinci yarıda ise adete kalesini rakiplere açtı.

Sezon başında Erbaaspor’dan transfer edilen ve sezonun ilk yarısında takımın en iyi isimlerinden birisi olan Cantuğ Temel, sezonun ikinci yarısında herkesi şaşırtmaya devam ediyor. İlk yarıda oynanan maçların birçoğunda kalesini gole kapatmayı başaran 25 yaşındaki kaleci, ikinci yarıda ise meşin yuvarlağı filelerden topluyor.

Ligde 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün sezonun ilk yarısında oynadığı 17 karşılaşmanın 16’sında kaleyi koruyan Cantuğ Temel, 12 karşılaşmada kalesini gole kapatmıştı. 4 maçta sadece 6 gol yiyerek ligde ilk yarının en iyi kalecilerinden birisi olan Cantuğ Temel, sezonun ikinci yarısında henüz maç kaçırmadı. Cantuğ Temel ikinci yarıda sahaya çıktığı 9 karşılaşmada 7 gol yedi ve sadece 4 maçta gol yemedi.

Bu sezon toplamda 25 karşılaşmada 52 Orduspor Futbol Kulübü kalesini koruyan Cantuğ Temel, bu maçların 16’sinde gol yemedi. Cantuğ Temel sezon genelinde ise şu ana kadar 13 gol yedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!