• Aralık 16, 2023
  • No Comment
  • 199

İngiltere’de Futbol Durdu, Tribünler Sustu, Oyuncular Soyunma Odasına Gönderildi

İngiltere Premier Lig’de Bournemouth ile Luton Town arasında oynanan maçta yerde kalan Tom Lockyer’in sağlık durumu ciddiyetini korurken, yaşanan olayın…

 İngiltere’de Futbol Durdu, Tribünler Sustu, Oyuncular Soyunma Odasına Gönderildi

İngiltere Premier Lig’de Bournemouth ile Luton Town arasında oynanan maçta yerde kalan Tom Lockyer’in sağlık durumu ciddiyetini korurken, yaşanan olayın hemen ardından karşılaşmanın hakemi oyuncuları soyunma odasına gönderdi.

Vitality Stadyumu’nda oynanan Bournemouth ile Luton Town arasında oynanan maçta karşılaşmanın 60.dakikasında Luton Town kaptanı Lockyer kendisini bir anda yerde bıraktı. Bir anda sağlık ekipleri sahaya girerken futbolcular ise Lockyer’in etrafında duvar oldu. Yaklaşık beş dakika sonra ise karşılaşmanın hakemi futbolcuları soyunma odasına bıraktı.

Maçın 60.dakikasında orta alanda kendisini yere bırakan Tom Lockyer daha önce de futbol sahalarında sağlık sorunu yaşamıştı. Luton Town’ın simge oyuncularından olayı Lockyer’in yaşadıkları ile tribünler bir anda buz keserken daha sonra ise iki takım taraftarları Lockyer’e tezahüratlarla destek verdi.

Yaklaşık 10 dakika boyunca sahada müdahale yapılan Lockyer sedye ile kenara gelirken, mücadele ise askıya alındı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir