İsa Akçay: “Orduspor 1967 A.Ş.’yi Süper Lige Çıkarmak İstiyoruz”
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde Altınordu İlçesi’ndeki kulüp binasında basın toplantısı yapan TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, yeni yönetimle…
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde Altınordu İlçesi’ndeki kulüp binasında basın toplantısı yapan TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, yeni yönetimle birlikte Orduspor 1967 A.Ş.’yi Süper Lige çıkaracaklarını söyledi.
İki sezondur mücadele ettiği TFF 3.Lig’de Play-Off oynayan Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezonda her hafta farklı senaryolar ortaya çıkıyordu. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşmeyi haftalardır bekleyen ancak gerçekleşmeyen Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni yönetimi oluşturduğunu açıklayan TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, kulüp başkanı Adem Akça ile kameralar karşısına çıktı.
Orduspor 1967 A.Ş.’nin artık bu sezon 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşmesinin mümkün olmadığını söyleyen İsa Akçay: “birleşme konusunda başkan Adem Akça ile hep istişare halindeydim. Biraz uzak görünebilirdim ama olayları takip ediyordum. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşerek tek takım olma konusu artık söz konusu değil” dedi.
TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Orduspor 1967 A.Ş.’nin hedefinin Süper Lig olacağını söylerken: “ Yeni yönetim listesini bu akşam size ulaştıracağız. Güçlü bir yönetim ile Orduspor 1967 A.Ş.’yi Süper Lig’e çıkaracağız.” dedi.
SAMET KARADAĞ